Kurumsal

project

Oasis Makine Kurumsal

Mütevazı bir atölyede sadece av tüfegi ile üretime başlayan firmamız onlarca çalışanı ile yurtiçinde ve dünya çapında birçok ülkede müşterilerine hizmet sunmaktadır.
Sektörde uzun yıllar tecrübe, birçok tescilli marka ile faaliyetlerine devam eden firmamız, ürün tasarımından satış sonrası hizmetlerimize kadar mutlu müşteri anlayışı ile faaliyet göstermektedir. AR&GE birimi ile inovatif ürün tasarımları yapan, bünyesindeki mühendis kadrosu ile katma degeri yüksek ürünler üretmeye odaklanmış Oasis Makine, av tüfeklerini, havalı PCP hedef tüfeklerini tasarım odaklı AR&GE süreci ile geliştirmekte, tüm metal işleme, ahşap işleme, kaplama, plastik enjeksiyon ve montaj işlemlerini, kendi tesislerinde tecrübeli personeli tarafından gerçekleştirmektedir.
ISO 9001 Kalite Sertifikası sahip olan firmamızda ISO 9001 Şartnameleri bütün üretim safhalarında çok sıkı bir şekilde uygulanmaktadır.
Oasis Makine dünya ateşli tüfek ve havalı tüfek endüstrisinde, tüfeklerin A den Z ye bütün parçalarını kendi bünyesinde üreten ender fabrikalardan birisidir.

Oasis Teknik Destek

Satış öncesi ve satış sonrası destek ekibimiz

Teknoloji

Son teknoloji cihazlarla üretim

Müşteri Memnuniyeti

Kolay Kullanım mutlu müşteri

Kalite

Kusursuz ve ergonomik yapı

Oasis Makine
Profesyonel Çözümler Sunar

10000

Mutlu Müşteri

10

Ülke

50

Çalışan

100

Model

Oasis Projeler

Tasarımı bitmiş ve tasarım aşamasında olan ürünlerimiz.